Information desk
(Multichannel)
Selected location

Як пройде мій перший візит в лабораторію?

1. Що потрібно для візиту в лабораторію?

Щоб здати аналізи, не потрібно нічого особливого. Можна пройти обстеження навіть без направлення від лікаря, але важливо знати, які саме аналізи вам потрібні.

2. Як пройде мій перший візит в лабораторію?

Якщо оформили замовлення на сайті

Називаєте в лабораторному центрі номер онлайн-замовлення і відразу йдете здавати аналіз. Здача аналізів з онлайн-оформленням забезпечує конфіденційність, оскільки під час оформлення в лабораторному центрі вже не треба називати вголос аналізи, які плануєте здавати. Економте не лише час, а й гроші — здавайте аналіз без черги і зі знижкою 10 % у разі онлайн-оплати. Алгоритм онлайн-замовлення дуже простий — легко розібратися з першого разу.

Якщо не оформили попереднє замовлення

Наші співробітники зареєструють вас і оформлять замовлення. Прийом відбувається за чергою. Вона йде швидко, і зазвичай не доводиться довго чекати. Але завантаженість в різних лабораторних центрах і в різний час дня відрізняється. Якщо ви йдете до нас вперше, подивіться відеоролик про Сінево. Він розповість про здачу аналізів і відповість на ваші запитання.

3. Як часто слід здавати аналізи?

Якщо оформили замовлення на сайті

Профілактика дешевша за лікування, тому європейці здають загальні аналізи раз на 3–6 місяців. Так вони економлять на лікуванні й подовжують своє життя. Щоб ви могли економити на регулярних дослідженнях, ми створили пакетні комплекси аналізів ( наприклад, «Повне обстеження здоров’я», «Здоров’я чоловіка», «Здоров’я жінки»). Пакетна пропозиція дешевша, ніж окремі дослідження, що до неї входять, — ви зекономите близько 25 %. Вибрати пакетні пропозиції можна на сторінці health.synevo.ua або на нашому сайті

4. Чи потрібно мати направлення від лікаря?

Ні, це не обов’язково. Важливо лише знати назву необхідної вам послуги відповідно до нашого прайса. Ознайомитися з повним переліком наших досліджень можна за посиланням www.synevo.ua/tests

5. Чи треба записуватися на аналізи?

Ні, це не обов’язково. Ви можете звернутися в лабораторний центр без попереднього запису в будь-який зручний для вас день відповідно до графіка взяття матеріалу й роботи центру. Ознайомитися з робочим графіком центрів можна за посиланням www.synevo.ua/centers . Зверніть увагу на правила підготовки до аналізів !

Вам не доведеться чекати в черзі, ще й отримаєте знижку 10% у разі онлайн-оплати.

6. Чи боляче / безпечно здавати аналізи?

Не боляче і безпечно.

У лабораторії Сінево використовуються новітні й найменш травматичні для пацієнта одноразові вакуумні системи для забору крові. Відмовившись від практики використання звичайних шприців, ми, по-перше, покращили якість процедури — в систему кров надходить самопливом, під дією вакууму. По-друге, за використання вакуумних систем кров’яні тільця не травмуються так, як під час забору шприцом, це підвищує точність діагностики. По-третє, набрана у вакуумну систему кров транспортується в лабораторію в тому самому контейнері, в який її набрали, на відміну від забору звичайним шприцом. У лабораторії аналіз також виконується з тієї самої пробірки, в яку було набрано кров, що повністю виключає ймовірність плутанини з біоматеріалом.

Завдяки цьому ми пропонуємо нашим клієнтам ряд переваг:

 • неприємні відчуття під час забору крові зведено до мінімуму;
 • процес скорочено до кількох секунд;
 • можна набрати кров для декількох аналізів у дві й більше пробірки досить швидко і без повторного введення голки в вену;
 • вакуумні системи забору крові ідеально підходять для клієнтів з тонкими або глибокими венами;
 • гарантується максимальна безпека як для клієнта, так і для медперсоналу, — конструкція вакутайнера повністю виключає контакт крові пацієнта з навколишнім середовищем;
 • особливості конструкції не дають змоги використати систему повторно, тому ризик інфікуватися від іншої людини через погано простерилізовану пробірку чи голку повністю виключено.

Самі приміщення кварцують (знезаражують) за графіком, регулярно прибирають з використанням бацилолу й спеціальних знезаражувальних засобів.

7. Як правильно підготуватися до здачі аналізів?

З правилами підготовки до здачі аналізів можна ознайомитися за посиланням www.synevo.ua/preparations.

Якщо залишилися запитання, напишіть, будь-ласка, на info@synevo.ua або зателефонуйте на гарячу лінію 0 800 60 55 00.

8. Скільки коштують аналізи?

Дізнатися ціни можна в розділі «Перелік досліджень» www.synevo.ua/tests або ввівши назву аналізу в поле пошуку на сайті.

9. Як формується ціна аналізу?

Ціна на аналіз формується під впливом багатьох змінних. Вартість лабораторних реактивів та інших витратних матеріалів (контролі, калібратори, ділюєнти тощо), використаних для виконання тестів, становить у середньому 40—50 % від кінцевої ціни на аналіз.

Устаткування й реагентика закуповуються у провідних європейських і світових компаній-виробників — саме цим зумовлена висока залежність вартості аналізів від курсу гривні.

10. Які знижки є в Сінево?
 • Надається знижка 10 % на аналізи у разі онлайн-оплати замовлення.
 • Учасники Програми лояльності РЕЗУЛЬТАТ Сінево можуть миттєво отримати 20% бонусів на аналізи для себе та близьких, скориставшись послугою підписки (https://new.synevo.ua/info/loyalty).
 • Також у Сінево постійно проходять акції та проекти, присвячені здоров’ю населення, які можна відстежувати в новинах на сайті або на сторінці в соцмережі fb.com/synevolab .
11. Де здати аналізи і як працюють пункти?

Виберіть зручне для вас відділення у списку: www.synevo.ua/gde-sdat-analiz

На сторінці кожного відділення є графік роботи.

12. Де краще здавати аналізи дітям?

Графік роботи дитячих медсестер для обслуговування найменших наших клієнтів (малюків з першого дня життя) можна переглянути на сайті synevo.ua

Також у Києві за адресою пр-т Володимира Івасюка, 8, відкрито перший дитячий лабораторний центр, де можна скористатися окулярами віртуальної реальності.

Особливості дитячого лабораторного центру:

 • професійні медсестри, що працюють виключно з дітьми;
 • прийом дітей з перших днів життя;
 • підхід до взяття аналізу — «цікаво та без болю»;
 • кімната матері й дитини;
 • ігрова кімната;
 • дитячий туалет;
 • місце для «паркування» колясок та інше.
13. Чи здійснює лабораторія «Сінево» виїзд додому?

Так, медсестру додому можна викликати в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Херсоні, Запоріжжя, Вінниці, Миколаєві, Чернігові.

Онлайн-заявку можна заповнити за посиланням: vdoma.synevo.ua або оформити виклик за телефоном, вказаним на сайті synevo.ua в розділі «Виклик медсестри».

14. Як швидко виконуються аналізи?

Термін виконання кожного тесту ви знайдете в переліку досліджень за посиланням https://www.synevo.ua/tests

Майже всі дослідження виконуються за один день, і більшість з них у той день, коли ви здали аналізи (такі як біохімія, загальна клініка, гормони, онкомаркери).

Ми завжди вказуємо максимальний термін виконання дослідження, але результат найчастіше готовий раніше.

Термін готовності результатів буде вказано на бланку, який вам видадуть після оформлення замовлення на аналізи.

Як тільки будуть готові всі результати аналізів у вашому замовленні, вам прийде SMS-сповіщення, а самі результати буде вислано вам на електронну пошту.

15. Як отримати результати?

 • Онлайн на сайті — просто перейдіть за посиланням www.synevo.ua/results і введіть код, вказаний на бланку замовлення.
 • Зайти в Особистий кабінет, де зберігається історія замовлень та результати аналізів на сайті: (https://new.synevo.ua/log-in).
 • Вкажіть під час оформлення замовлення електронну пошту — і результати буде вислано на вашу адресу.
 • Результати також можна отримати в будь-якому лабораторному центрі, маючи при собі бланк замовлення аналізів або паспорт.
16. Чи можна отримати коментарі до аналізів?

Якість досліджень забезпечується тим, що Сінево використовує найкраще лабораторне обладнання світових лідерів-виробників у цій сфері.

Надійність і точність аналізів гарантують також кілька рівнів зовнішнього контролю якості, опис яких ви знайдете на сторінці www.synevo.ua/p/external-quality-control .

Належний рівень якості підтверджують і отримані відповідно до законодавства України дозвільні документи, сертифікати й свідоцтва, які ви знайдете на сторінці www.synevo.ua/p/labs .

Записатися онлайн на аналізи – www.synevo.ua/order .

Переглянути всі адреси лабораторних центрів в Україні – www.synevo.ua/centers .

P.S. Переконливе прохання зберігати направлення на аналізи для передачі співробітникам «Сінево». Це дозволить уникнути непорозумінь при виконанні аналізів в лабораторії.

Add to cartDelete from the cartWarning!Сlean up the cartWarning!


Do you want to take advantage of the offer from vitagramma.com?


Code Available tests Price (UAH)

Сума: 180 грн.
Знижка: 0 грн.
Сума до оплати:
180 грн.
180 грн.

Yes