Information desk
(Multichannel)
Selected location

Laboratories in Ukraine

Вітаємо в медичній лабораторії «Сінево»!

Саме тут виконуються лабораторні дослідження. Нам довіряють діагностику мільйони українців!

Усі процеси максимально автоматизовані й виконуються на сучасному обладнанні, підключеному до аналітичної інформаційної системи. Вона об’єднує лабораторії та лабораторні центри у єдину мережу — все це зводить людський фактор майже до нуля, що забезпечує точний результат досліджень.

Запорука успіху «Сінево» — це найбільша в Україні лабораторна база, оснащена обладнанням кращих світових виробників, таких як Roche Diagnostics (Швейцарія), Sysmex (Японія), Bio-Rad (США), Siemens Healthcare Diagnostics (Німеччина) та ін.

Завдяки широкій мережі лабораторій у Європі група Synevo має міжнародні контракти з виробниками кращого лабораторного обладнання й реагентів, що дає компанії змогу використовувати обладнання останнього покоління й, відповідно, пропонувати сучасну й доступну лабораторну діагностику.

Synevo laboratory in Kyiv

 • Cobas Connection Modules (CCM)

  Roche Diagnostics (Switzerland)

  CCМ максимально оптимізує робочі процеси, виключаючи людський фактор. Весь матеріал автоматично сортується та розподіляється до модулів аналітичних систем на дослідження серії Cobas 8000. Модуль підключення Cobas (CCМ) наразі є єдиним в Україні й розрахований на лабораторії з високим потоком замовлень.

 • Сobas c513

  Rochе Diagnostics (Switzerland)

  Лабораторія «Сінево» першою в Україні встановила найпотужніший автоматичний аналізатор, що виконує дослідження на глікований гемоглобін. Продуктивність Сobas c513 сягає 400 аналізів на годину. Він розрахований на лабораторії з високим потоком замовлень, пріоритетом яких є точність, швидкість і автоматизація, — як «Сінево».

 • Cobas 8000

  Rochе Diagnostics (Switzerland)

  Це повністю автоматизована система останнього покоління, продуктивність якої сягає 8400 тестів на годину — це до 15 млн тестів на рік! Лабораторія «Сінево» першою в Україні почала роботу з аналізатором Cobas 8000, який складається з 13 модулів.

 • Cobas c6500

  Rochе Diagnostics (Switzerland)

  Серія аналізаторів сечі Cobas 6500 є повністю автоматизованим рішенням для дослідження сечі у лабораторіях, що обробляють 100–500 зразків на добу. Завдяки модульній конструкції серію аналізаторів сечі Cobas 6500 можна встановити як автономний аналізатор, як автономний мікроскопічний аналізатор або разом як повністю автоматизовану робочу область.

 • Cobas 6000

  Rochе Diagnostics (Switzerland)

  Автоматизована модульна система, продуктивність якої сягає 2000 тестів на годину. Завдяки їй із однієї первинної пробірки швидко і точно можна виконати тести як клінічної, так і імунної хімії. Система Cobas 6000 зарекомендувала себе як найнадійніша у світі та є одним із кращих аналізаторів, доступних на ринку України

 • Bioplex 2200

  Bio-Rad (USA)

  Перша у світі повністю автоматизована платформа для виконання імуноферментних (антитіла) досліджень. Поєднує у собі інноваційну і точну автоматизацію та найсучасніше програмне забезпечення. Система автоматично виконує 100 вибірок за годину — це 2200 результатів аналізів.

 • EUROIMMUNE Analyzer I

  Euroimmune (Germany)

  Автоматичний аналізатор для автоімунної діагностики, інфекційної серології (визначення антитіл у сироватці крові) та алергології. Забезпечує високу комбінованість різних тестів — понад 800 параметрів для сироватки, плазми та спинномозкової рідини та 50 параметрів паралельно. Euroimmune Analyzer I оптимізує роботу лабораторії завдяки готовим реагентам та автоматичній ідентифікації реагентів без необхідності ручного введення даних.

 • Vitek 2 Compact

  Biomerieux (France)

  Системи Vitek 2 Compact призначені для використання в лабораторіях клінічної бактеріології та промислової мікробіології. Ідентифікаційна база містить близько 400 патогенних і клінічно значимих мікроорганізмів. Існують окремі карти для ідентифікації мікроорганізмів та чутливості до антибіотиків. Продуктивність: до 60 культур одноразово.

  Вимірювані параметри:

  • ідентифікація бактерій та дріжджів;
  • дослідження чутливості до антибіотиків клінічно значимих бактерій.
 • Slide BD PrepStain™

  Becton Dickinson (USA)

  Процесор Slide BD PrepStain™ є єдиною самостійною автоматичною системою, доступною як для підготовки, так і для фарбування зразків цитології шийки матки. Модуль обробки та фарбування поєднує у собі передові технології із конкретними протоколами, консервантами, препаратами як для гінекологічних, так і негінекологічних застосувань у сучасній цитологічній лабораторії.

 • IMMULITE 2000

  Siemens Healthcare Diagnostics Inc., (Germany)

  За його допомогою лабораторія «Сінево» виконує розгорнуту алергодіагностику третього покоління — близько 450 алергенів і 50 алергопанелей. Також IMMULITE 2000 виконує дослідження пренатального скринінгу 1-го і 2-го триместру Prisca (Prenatal Risk cаlculation — розрахунок пренатальних ризиків).

 • Sysmex CA-1500

  Sysmex (Japan)

  Компактна повністю автоматизована система, яка швидко і точно вимірює показники коагулюючого гемостазу (коагулограма — здатність крові до згортання), виконує хромогенні та імунологічні тести. Об’єднує у собі точну ідентифікацію зразків і аналіз множинного розведення (MDA) для виявлення інгібіторів під час аналізу. Вбудований зчитувач штрихкоду точно ідентифікує зразки та реагенти пацієнтів STAT. Система Sysmex® CA-1500 аналізує велику кількість зразків з високим рівнем точності й оптимізує роботу лабораторій із високим потоком замовлень.

 • EuroBlotOne

  Euroimmune (Germany)

  Унікальне рішення для робочої станції імуноблоту, яке реалізоване в лабораторії «Сінево». EuroBlotOne — повністю автоматизована система: вбудована інтеграція штрихкодів, обробка імуноблот-тестів — від ідентифікації до кінцевого результату, — що оптимізує робочі процеси в лабораторії і нівелює людський фактор.

 • Sysmex 2100 /2000

  Sysmex (Japan)

  У гематологічному автоматичному аналізаторі використано унікальну технологію флуоресцентної проточної цитометрії (FFC), простою мовою — замість оцінки розміру клітин визначається їх вміст і внутрішня будова. Це дає змогу забезпечити високоточні результати і відмінну диференціацію лейкоцитів. Чітко розділяє нормальні та патологічні зразки.

 • EuroStar III Plus cLED

  Euroimmune (Germany)

  Компактний флуоресцентний мікроскоп. Дослідження мікроскопічних об’єктів, які мають здатність до флуоресценції (нетеплове світло). Лабораторія «Сінево» за допомогою нього виконує імунологічні, імунохімічні та імуногенетичні тести. Мікроскоп EuroStar III наразі є єдиним в Україні.

 • EUROArrayScan

  Euroimmune (Germany)

  Єдина в Україні повністю автоматизована система EUROArrayScan для стандартизованих, швидких і надійних результатів ПЛР-досліджень (полімеразна ланцюгова реакція). Програмне забезпечення EUROIMMUN Microarray Scanner значно спрощує роботу лабораторії: на початку запуску вводяться дані для досліджуваних зразків, потім автоматично передаються до лабораторної інформаційної системи (ЛІС), що гарантує точний результат. EUROArrayScan — оптимальне рішення для лабораторій із великим потоком замовлень, таких як «Сінево», адже точні результати (до п'яти зразків) отримуються менш ніж за 20 секунд!

 • Carl Zeiss Primo Star

  Carl Zeiss (Germany)

  Бінокулярний прямий світловий мікроскоп із високоточною оптикою. За допомогою нього лабораторія «Сінево» проводить цитологічні, гістологічні, мікробіологічні та інші дослідження. Як об’єкти для дослідження можна використовувати будь-які стандартні препарати: мазки, зріз тканин, забарвлений і незабарвлений клітинний матеріал.

 • BD FACSCalibur

  Becton Dickinson (USA)

  Надійна багатопараметрова система, що ефективно вирішує завдання сучасних лабораторій. Аналізатор BD FACSCalibur виконує широкий спектр досліджень, таких як імунофенотипування, підрахунок абсолютної кількості клітин, аналіз стовбурових клітин, ДНК-аналізів, а також генетичні дослідження.

 • Rotor – Gene 6000

  Corbett Research (Australia)

  Автоматичний шестиканальний ампліфікатор із оптичною системою, призначений для проведення ПЛР-досліджень у режимі «реального часу» За допомогою нього лабораторія «Сінево» виконує кількісний і якісний ПЛР-аналізи для визначення вірусного навантаження широкого спектра інфекцій. Завдяки фотоелектронному помножувачу досягається висока чутливість детекції флуоресцентного сигналу, що забезпечує високу чутливість ПЛР-дослідження, а отже, і точний результат.

 • HYDRASYS 2

  Sebia (France)

  Автоматична система, що виконує широкий спектр досліджень біологічних рідин (162 тести на годину в разі аналізу білкових фракцій сироватки крові й 18 тестів на годину за імунофіксації).

Add to cartDelete from the cartWarning!Сlean up the cartWarning!


Do you want to take advantage of the offer from vitagramma.com?


Code Available tests Price (UAH)

Сума: 180 грн.
Знижка: 0 грн.
Сума до оплати:
180 грн.
180 грн.

Yes