Інформаційна служба
(Багатоканальний)
Обраний населений пункт

Умови отримання знижок

Правила Акції «Сплачуйте онлайн та отримуйте знижку 10% та/або Замов аналізи зі знижкою 10% та/або Аналізи – 10% online»
 1. 1.Особа, яка замовила послуги лабораторії Сінево* та/або Франчайзі** (надалі – Послуги), на сайті https://www.synevo.ua (надалі – Сайт), на сторінці «Оберіть спосіб оплати», та обрала кнопку «Зі знижкою 10 %***», оплатила Послуги на Сайті, отримує знижку 10% на дане онлайн замовлення.

 2. 2.Акція не поширюється на наступні послуги: 6001 (взяття крові одноразовими системами), 6003 (взяття зразків із урогенітального тракту), 6004 (взяття зразків у транспортний контейнер), 6010 (взяття DUO/сечі на бакпосів у транспортний контейнер), 6011 (взяття зразків у фіксуючий розчин), 6025 (взяття слини у транспортний контейнер Salivette), 6027 (взяття зразків у середовище Кері-Блейра).

 3. 3.Вартість послуги без знижки зазначена на Сайті в меню «Перелік аналізів» та на вкладці «Оформлення замовлення».

 4. 4. Вартість послуги зі знижкою зазначена на Сайті на вкладці «Оформлення замовлення» після вибору способу оплати «Зі знижкою 10%***».

 5. 5. Акція діє до 31.12.2022 р.

 6. 6. Акція діє у відділеннях діагностичного центру лабораторії Сінево* та/або Франчайзі** у містах, які перелічені на Сайті на сторінці «Оформлення замовлення» у вкладці «Оберіть Ваше місто».

 7. 7. Учасниками Акції є особи, які мають повний обсяг дієздатності. Учасники, яким виповнилося 14 років, але які не досягли 18 років (особи з неповною дієздатністю), мають право брати участь в Акції лише з дозволу батьків або інших законних представників.

 8. 8. Під Лабораторією Сінево* розуміються наступні юридичні особи: ТОВ «Сінево Україна», ідентифікаційний код 34709124, місцезнаходження: Україна, 04214, м. Київ, вул. Північна, 2/58 літ. «А», та/або ТОВ «Сінево Схід», ідентифікаційний код 34288605, місцезнаходження: Україна, 49044, м Дніпро, вул. Гоголя, 15. Під Франчайзі** розуміється один із суб’єктів господарювання, що здійснює господарську діяльність із медичної практики, повний перелік, найменування та адреси яких зазначені за посиланням: https://www.synevo.ua/ua/infoagreement.

Правила Акції «Пройдіть коротке опитування та отримайте знижку -30%: 3032 ПЛР. ВПЛ ВКР»
 1. 1. На сторінці https://hpv.synevo.ua/ пройдіть опитування, яке складається з 8 (восьми) запитань.

 2. 2. Натисніть на активну кнопку «Отримати знижку 30%».

 3. 3. Перейдіть на сторінку оформлення замовлення. Підтвердьте місто, в якому ви бажаєте здати аналіз. Натисніть кнопку «Далі».

 4. 4. Введіть дані особи, яка буде здавати аналіз. Натисніть кнопку «Далі».

 5. 5. Оберіть спосіб оплати: сплатити карткою онлайн або сплатити в лабораторному центрі.

 6. 6. Отримайте SMS-повідомлення з номером замовлення. Замовлення діє протягом строку, який зазначено в SMS-повідомленні.

 7. 7. Зазначте номер замовлення під час візиту в лабораторний центр в місті, яке ви обрали у вкладці «Оберіть Ваше місто».

 8. 8. Строк дії акції з 24.03.2021 р. по 31.12.2021 р.

 9. 9. Акція діє у відділеннях діагностичного центру лабораторії Сінево* та/або Франчайзі** у містах, які перелічені на сторінці «Оформити замовлення» у вкладці «Оберіть Ваше місто».

 10. 10. Вартість послуги без знижки зазначена на сайті https://www.synevo.ua в меню «Перелік аналізів» та на сторінці «Оформлення замовлення» у вкладці «Оберіть аналізи».

 11. 11. Опитування має виключно інформаційний характер. Знижка надається незалежно від кількості наданих правильних відповідей.

Під Лабораторією Сінево* розуміються наступні юридичні особи: ТОВ «Сінево Україна», ідентифікаційний код 34709124, місцезнаходження: Україна, 04214, м. Київ, вул. Північна, 2/58 літ. «А» та/або ТОВ «Сінево Схід», ідентифікаційний код 34288605 місцезнаходження: Україна, 49044, м. Дніпро, вул. Гоголя, 15.


Під «Франчайзі»** розуміється один із суб’єктів господарювання, що здійснює господарську діяльність з медичної практики, повний перелік, найменування та адреси яких зазначені за посиланням: https://www.synevo.ua/ua/infoagreement

Правила Акції «Спеціальна пропозиція: Здорові нігті та/або Здорова шкіра та/або Здорове волосся»
 1. 1. Особа, яка отримала від лабораторії Сінево* листівку з однією із наступних Спеціальних пропозицій: «Сертифікат Здорові нігті 20%», «Сертифікат Здорова шкіра 20%», «Сертифікат Здорове волосся 20%» мають право отримати знижку 20% на наступні послуги (надалі – Знижка):

  - Пакет № 409 (Здорові нігті + звіт з описом лабораторних показників) (код послуги 1931).

  - Пакет № 410 (Здорова шкіра + звіт з описом лабораторних показників) (код послуги 1932).

  - Пакет № 411 (Здорове волосся + звіт з описом лабораторних показників) (код послуги 1933).

 2. 2. З метою отримання знижки особі, яка отримала листівку зі Спеціальною пропозицією, необхідно:

  - відсканувати QR-код, або перейти за посиланням: https://www.synevo.ua/ua/order;

  - натиснути «Я маю знижку в мережі лабораторій «Сінево», у рядку, який з’явився ввести код, який розміщено на листівці зі Спеціальною пропозицією, та натиснути «надіслати», в корзині з’явиться найменування аналізу;

  - обрати місто, в якому особа буде здавати аналіз. Перевірити, чи не включена адреса відділення, в якому ви плануєте здати аналіз, до переліку адрес профільних COVID-центрів, який міститься за наступним посиланням: https://www.synevo.ua/ua/covid-centers, оскільки забір аналізів в даних центрах можливий виключно у разі замовлення будь-якого тесту на COVID-19;

  - ввести дані особи, яка буде здавати аналіз, натиснути кнопку «Далі»;

  - обрати спосіб оплати: сплатити карткою онлайн або сплатити в лабораторному центрі;

  - отримати SMS повідомлення із номером замовлення. Замовлення діє протягом строку, який зазначено в SMS повідомленні;

  - зазначити номер замовлення під час візиту в лабораторний центр в місті, яке ви обрали у розділі «Оберіть Ваше місто».

 3. 3. Строк дії акції з 01.01.2021 р. по 31.12.2021 р.

 4. 4. Акція діє у відділеннях діагностичного центру лабораторії Сінево* та/або Франчайзі** у містах, які перелічені в меню «Оформити замовлення» у вкладці «Оберіть Ваше місто».

 5. 5. Вартість послуги без знижки зазначена на сайті https://www .synevo.ua в меню «Оформлення замовлення» у вкладці «Оберіть аналіз».

 6. 6. Послуга із взяття крові одноразовими системами (код послуги 6001) не входить до Спеціальної пропозиції та становить 30,00 грн.

Під Лабораторією Сінево* розуміються наступні юридичні особи: ТОВ «Сінево Україна», ідентифікаційний код 34709124, місцезнаходження: Україна, 04214, м. Київ, вул. Північна, 2/58 літ. «А» та/або ТОВ «Сінево Схід», ідентифікаційний код 34288605 місцезнаходження: Україна, 49044, м. Дніпро, вул. Гоголя, 15.


Під «Франчайзі»** розуміється один із суб’єктів господарювання, що здійснює господарську діяльність з медичної практики, повний перелік, найменування та адреси яких зазначені за посиланням – https://www.synevo.ua/ua/infoagreement.

Правила Акції «Бортовий журнал Panoramа – Спеціальна пропозиція»
 1. 1. Особа, яка відсканувала один із QR-кодів із посиланням на онлайн-оформлення Спеціальної пропозиції лабораторії Сінево* та/або Франчайзі**, яка розміщена у бортовому журналі Panorama, має право оформити послугу ПЛР. Коронавірус (РНК SARS-CoV-2, назо-орофарингеальний зішкріб, якісне визначення, метод rRT-PCR) (код послуги 3363) за спеціальною ціною 841 грн 00 коп та/або послугу Коронавірус (S-спайкового білка SARS-CoV-2, кількісне визначення) антитіла IgG (код послуги 2460) за спеціальною ціною 425 грн 00 коп (надалі – Спеціальна пропозиція).

 2. 2. У випадку замовлення послуги Коронавірус (S-спайкового білка SARS-CoV-2, кількісне визначення) антитіла IgG (код послуги 2460) додатково підлягає оплаті послуга Взяття крові одноразовими системами (код послуги 6001), вартість послуги становить 30 грн 00 коп.

 3. 3. Вартість послуг ПЛР. Коронавірус (РНК SARS-CoV-2, назо-орофарингеальний зішкріб, якісне визначення, метод rRT-PCR) (код послуги 3363) та Коронавірус (S-спайкового білка SARS-CoV-2, кількісне визначення) антитіла IgG (код послуги 2460) – без знижки зазначена на сайті https://www.synevo.ua в меню «Оформлення замовлення» у вкладці «Оберіть аналіз».

 4. 4. З метою отримання Спеціальної пропозиції вам необхідно:

  - відсканувати QR-код/або QR-коди, які розміщено у Бортовому журналі Panorama (видавник ТОВ «АТ Медіа Енд Ко»), в корзині з’явиться найменування аналізу;

  - обрати місто, в якому ви, або особа, зазначена вами, планує здавати аналіз;

  - ввести дані особи, яка буде здавати аналіз, натиснути кнопку «Далі»;

  - обрати наступний спосіб оплати: «Сплатити карткою онлайн»;

  - оплатити замовлення;

  - отримати SMS-повідомлення із номером замовлення. Замовлення діє протягом строку, який зазначено в SMS-повідомленні;

  - зазначити номер замовлення під час візиту в лабораторний центр в місті, яке ви обрали у розділі «Оберіть Ваше місто».

 5. 5. Строк дії Спеціальної пропозиції з 01.04.2021 р. по 30.06.2021 р.

 6. 6. Спеціальна пропозиція діє у відділеннях діагностичного центру лабораторії Сінево* та/або Франчайзі** у містах, які перелічені в меню «Оформити замовлення» у вкладці «Оберіть Ваше місто».

 7. 7. Учасниками Акції є особи, які мають повний обсяг дієздатності. Учасники, які не досягли 18 років, мають право отримати Спеціальну пропозицію в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

Під Лабораторією Сінево* розуміються наступні юридичні особи: ТОВ «Сінево Україна», ідентифікаційний код 34709124, місцезнаходження: Україна, 04214, м. Київ, вул. Північна, 2/58 літ. «А» та/або ТОВ «Сінево Схід», ідентифікаційний код 34288605 місцезнаходження: Україна, 49044, м Дніпро, вул. Гоголя, 15.


Під «Франчайзі»** розуміється один із суб’єктів господарювання із переліку, який зазначений за посиланням – https://www.synevo.ua/ua/infoagreement та який здійснює господарську діяльність у місті, яке міститься в меню «Оформити замовлення» у вкладці «Оберіть Ваше місто».

Правила Акції «Спеціальна пропозиція на бланку замовлення»
 1. 1. Під Спеціальною пропозицією на бланку замовлення розуміється право особи отримати знижку на послугу з лабораторної діагностики Лабораторії «Сінево»* та/або «Франчайзі»**. Найменування послуги, на які розповсюджується знижка, та розмір знижки зазначається на бланку замовлення.

 2. 2. З метою отримання Спеціальної пропозиції, яка розміщена на бланку замовлення, особі необхідно:

  - відсканувати QR-код, який розміщено на бланку замовлення, отриманому вами під час оформлення будь-якого лабораторного дослідження в Лабораторії «Сінево»* та/або Франчайзі**, в корзині з’явиться найменування аналізу;

  - обрати місто, в якому ви, або особа, зазначена вами, буде здавати аналіз. Перевірити, чи не входить адреса відділення, в якому ви плануєте здати аналіз, до переліку адрес профільних COVID-центрів, який знаходиться за наступним посиланням: https://www.synevo.ua/ua/covid-centers, оскільки забір аналізів в даних центрах можливий виключно у разі замовлення будь-якого тесту на COVID-19.

  - ввести дані особи, яка буде здавати аналіз, натиснути кнопку «Далі»;

  - обрати наступний спосіб оплати – сплатити карткою онлайн;

  - оплатити замовлення;

  - отримати SMS-повідомлення із номером замовлення. Замовлення діє протягом строку, який зазначено в SMS-повідомленні;

  - зазначити номер замовлення під час візиту в лабораторний центр в місті, яке ви обрали у розділі «Оберіть Ваше місто»;

  - якщо місто, в якому ви плануєте отримати Спеціальну пропозицію, відсутнє в переліку міст в меню «Оформити замовлення» у вкладці «Оберіть Ваше місто», вам необхідно пред’явити бланк замовлення із Спеціальною пропозицією співробітнику відділення діагностичного центру «Сінево» в місті, в якому ви бажаєте отримати Спеціальну пропозицію.

 3. 3. Строк дії Спеціальної пропозиції на бланку замовлення.

 4. 4. Вартість послуг, які передбачені Спеціальною пропозицією, без знижки зазначається під час оформлення Спеціальної пропозиції в кошику, або на сайті https://www.synevo.ua в меню «Оформлення замовлення» у вкладці «Оберіть аналізи».

 5. 5. Послуга із Взяття крові одноразовими системами (код послуги 6001) не входить до вартості Спеціальної пропозиції та підлягає додатковій оплаті. Вартість послуги із Взяття крові одноразовими системами (код послуги 6001) становить 30 грн 00 коп.

 6. 6. Ви можете скористатися Спеціальною пропозицією необмежену кількість разів протягом строку дії даної Спеціальної пропозиції.

 7. 7. Спеціальна пропозиція діє у відділеннях діагностичного центру лабораторії Сінево* та/або Франчайзі**.

 8. 8. Учасниками Акції є особи, які мають повний обсяг дієздатності. Учасники, які не досягли 18 років (особи з неповною дієздатністю) мають право брати участь в Акції в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

Під Лабораторією Сінево* розуміються наступні юридичні особи: ТОВ «Сінево Україна», ідентифікаційний код 34709124, місцезнаходження: Україна, 04214, м. Київ, вул. Північна, 2/58 літ. «А» та/або ТОВ «Сінево Схід», ідентифікаційний код 34288605 місцезнаходження: Україна, 49044, м Дніпро, вул. Гоголя, 15.


Під «Франчайзі»** розуміється один із суб’єктів господарювання, із переліку, який зазначений за посиланням – https://www.synevo.ua/ua/infoagreement.

Правила акції «Спеціальна пропозиція в журналі «Будь здорова!»
 1. 1. Під Спеціальною пропозицією в журналі «Будь Здорова!» розуміється право особи отримати знижку на послугу з лабораторної діагностики в Лабораторії Сінево* та/або «Франчайзі»**. Найменування послуг, на які розповсюджується знижка, та розмір знижки зазначається у журналі «Будь здорова!»

 2. 2. З метою отримання Спеціальної пропозиції, яка розміщена в журналі «Будь здорова!», особі необхідно:

  - відсканувати QR-код (за наявності), або перейти за посиланням: www.synevo.ua/ua/order;

  - натиснути «Я маю знижку в мережі лабораторій «Сінево», і у рядку, який з’явився, ввести код, який розміщено на сторінці зі Спеціальними пропозиціями в журналі «Будь здорова!»;

  - серед переліку послуг обрати ті, які ви бажаєте замовити;

  - обрати місто, в якому ви, або особа, зазначена вами, буде здавати аналіз. Перевірити, чи не входить адреса відділення, в якому ви плануєте здати аналіз, до переліку адрес профільних COVID-центрів, який знаходиться за наступним посиланням: https://www.synevo.ua/ua/covid-centers, оскільки забір аналізів в даних центрах можливий виключно у разі замовлення будь-якого тесту на COVID-19

  - ввести дані особи, яка буде здавати аналіз, натиснути кнопку «Далі»;

  - обрати спосіб оплати;

  - отримати SMS-повідомлення із номером замовлення. Замовлення діє протягом строку, який зазначено в SMS-повідомленні;

  - зазначити номер замовлення під час візиту в лабораторний центр в місті, яке ви обрали у розділі «Оберіть ваше місто»;

  - якщо місто, в якому ви плануєте отримати Спеціальну пропозицію відсутнє в переліку міст в меню «Оформити замовлення» у вкладці «Оберіть ваше місто», вам необхідно пред’явити журнал «Будь здорова!» зі Спеціальною пропозицією співробітнику відділення діагностичного центру «Сінево» в місті, в якому ви бажаєте отримати Спеціальну пропозицію, та оплатити вартість Спеціальної пропозиції безпосередньо у відділенні діагностичного центру «Сінево».

 3. 3. Строк дії Спеціальної пропозиції зазначений у відповідному журналі «Будь здорова!».

 4. 4. Ви можете скористатися Спеціальною пропозицією необмежену кількість разів протягом строку дії даної Спеціальної пропозиції.

 5. 5. Послуга із Взяття крові одноразовими системами (код послуги 6001) не входить до вартості Спеціальної пропозиції та підлягає додатковій оплаті. Вартість послуги із Взяття крові одноразовими системами (код послуги 6001) становить 30 грн 00 коп.

 6. 6. Вартість послуг, які передбачені Спеціальною пропозицією, без знижки зазначається під час оформлення Спеціальної пропозиції в кошику, або на сайті https://www.synevo.ua в меню «Оформлення замовлення» у вкладці «Оберіть аналіз».

 7. 7. Спеціальна пропозиція діє у відділеннях діагностичного центру лабораторії Сінево* та/або Франчайзі**.

 8. 8. Учасниками Акції є особи, які мають повний обсяг дієздатності. Учасники, які не досягли 18 років (особи з неповною дієздатністю) мають право брати участь в Акції в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

Під Лабораторією Сінево* розуміються наступні юридичні особи: ТОВ «Сінево Україна», ідентифікаційний код 34709124, місцезнаходження: Україна, 04214, м. Київ, вул. Північна, 2/58 літ. «А» та/або ТОВ «Сінево Схід», ідентифікаційний код 34288605 місцезнаходження: Україна, 49044, м Дніпро, вул. Гоголя, 15.


Під «Франчайзі»** розуміється один із суб’єктів господарювання, із переліку, який зазначений за посиланням – https://www.synevo.ua/ua/infoagreement.

Правила Акції «Картка молодих батьків»
 1. 1. Особа, яка отримала «Картку молодих батьків» та відсканувала QR-код із посиланням на онлайн оформлення послуг лабораторії Сінево* та/або Франчайзі**, має право замовити дані послуги зі знижкою 10% (надалі – Спеціальна пропозиція). Спеціальна пропозиція не розповсюджується на послуги із взяття біологічного матеріалу (взяття крові одноразовими системами (код послуги 6001), взяття зразків з урогенітального тракту одноразовими системами (код послуги 6003), та інші послуги із взяття біологічного матеріалу).

 2. 2. Для отримання Спеціальної пропозиції вам необхідно:

 3. - відсканувати QR-код який розміщено у «Картці молодих батьків»;

  - на сайті synevo.ua в меню «Оформлення замовлення» обрати послуги, які ви бажаєте замовити;

  - обрати місто, в якому ви, або особа, зазначена вами, буде здавати аналіз. Перевірити, чи не включена адреса відділення, в якому ви плануєте здати аналіз, до переліку адрес профільних COVID-центрів, який знаходиться за посиланням: https://www.synevo.ua/ua/covid-centers, оскільки забір аналізів в даних центрах можливий виключно у разі замовлення будь-якого тесту на COVID-19;

  - ввести дані особи, яка буде здавати аналіз, натиснути кнопку «Далі»;

  - обрати спосіб оплати;

  - отримати SMS-повідомлення із номером замовлення. Замовлення діє протягом строку, який зазначено в SMS-повідомленні;

  - зазначити номер замовлення під час візиту в лабораторний центр в місті, яке ви обрали у розділі «Оберіть Ваше місто»;

  - якщо місто, в якому ви плануєте отримати Спеціальну пропозицію, відсутнє в переліку міст в меню «Оформити замовлення» у вкладці «Оберіть ваше місто», вам необхідно пред’явити «Картку молодих батьків» співробітнику відділення діагностичного центру «Сінево» в місті, в якому ви бажаєте отримати Спеціальну пропозицію, та оплатити вартість Спеціальної пропозиції безпосередньо у відділенні діагностичного центру «Сінево».

 4. 5. Спеціальна пропозиція діє до 31.12.2022 р.

 5. 6. Ви можете скористатися Спеціальною пропозицією необмежену кількість разів протягом строку дії даної Спеціальної пропозиції.

 6. 7. Вартість послуг, які передбачені Спеціальною пропозицією, без знижки зазначається на сайті https://www.synevo.ua в меню «Оформлення замовлення» у вкладці «Оберіть аналіз».

 7. 8. Спеціальна пропозиція діє у відділеннях діагностичного центру лабораторії Сінево* та/або Франчайзі**.

 8. 9. Учасниками Акції є особи, які мають повний обсяг дієздатності. Учасники, які не досягли 18 років (особи з неповною дієздатністю) мають право брати участь в Акції в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

Під лабораторією Сінево* розуміються наступні юридичні особи: ТОВ «Сінево Україна», ідентифікаційний код 34709124, місцезнаходження: Україна, 04214, м. Київ, вул. Північна, 2/58 літ. «А» та/або ТОВ «Сінево Схід», ідентифікаційний код 34288605 місцезнаходження: Україна, 49044, м. Дніпро, вул. Гоголя, 15.


Під Франчайзі** розуміється один із суб’єктів господарювання, із переліку, який зазначений за посиланням – https://www.synevo.ua/ua/infoagreement.

Опис благодійного проєкту «Здай аналіз – допоможи дітям» (2021-2022)
 1. Лабораторія «Сінево» (надалі – Благодійник) в період з 01.06.2021 р. по 31.05.2022 р. перераховує Благодійному фонду «Твоя опора» благодійну пожертву у розмірі 10 (десять гривень 00 копійок) грн 00 коп. від кожної наданої клієнтові послуги Пакет № 4.5 (Ліпопротеїди фракційно + звіт з описом лабораторних показників) (код послуги 1094) (далі – «Послуга»), вартість послуги при цьому не змінюється.

 2. Мета Благодійної пожертви (опис Проєкту, на який надається Благодійна пожертва): закупівля ліків та видаткових матеріалів в лікарню ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова НАМН України»

 3. Благодійний фонд «Твоя опора» протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту закупівлі ліків, видаткових матеріалів, обладнання, або інших об’єктів на кошти, перераховані Благодійником, надає Благодійнику письмовий звіт із зазначенням кількості та вартості кожної одиниці лікарського засобу, обладнання, видаткового матеріалу, інвентарю, що було придбано на кошти, перераховані Благодійником.
Правила Акції «Спеціальна пропозиція «Актуальні аналізи для вагітної»
 1. 1. Під Спеціальною пропозицією в журналі «Посібник для вагітних. IQ Mama» «Актуальні аналізи для вагітної» розуміється право особи отримати знижку у розмірі 10% на послуги з лабораторної діагностики Лабораторії Сінево* та/або «Франчайзі»**, зазначені в пункті 2 даних Правил.

 2. 2. Знижка надається на наступні послуги:

  - код послуги 4003. Група крові/резус фактор; та/або

  - код послуги 4016. Антирезусні алоімунні антитіла (непряма проба Кумбса); та/або

  - код послуги 10209. ASTRAIA I триместру (11 т.в. + 0 дн. – 13 т.в. + 6 дн.)***; та/або

  - код послуги 1035. Вірус гепатиту B (HBV), HBsAg (австралійський антиген); та/або

  - код послуги 10158. HIV. ВІЛ-1 антиген р24 і загальні антитіла до ВІЛ-1, які включають групу О, та ВІЛ-2; та/або

  - код послуги 5100. Бакпосів. Сеча. Антибіотикограма з МІК (у разі виявлення мікрофлори); та/або

  - код послуги 2040. Treponema pallidum, антитіла сумарні; та/або

  - код послуги 4019. Клінічний аналіз крові (автоматизований з формулою + ручна лейкоформула); та/або

  - 4004. Аналіз сечі загальний (ЗАС + мікроскопія осаду); та/або

  - код послуги 1079. Глюкоза (сироватка); та/або

  - код послуги 2013. Вірус гепатиту C (HCV), антитіла сумарні.


 3. 3. З метою отримання Спеціальної пропозиції, вам необхідно:

  - відсканувати QR-код або перейти за посиланням: https://go.synevo.ua/IQMama;

  - обрати послуги, зазначені в пункті 2 даних Правил;

  - обрати місто, в якому ви, або особа, зазначена вами, будете здавати аналіз. Перевірити, чи не включена адреса відділення, в якому ви плануєте здати аналіз, до переліку адрес профільних COVID-центрів, який міститься за наступним посиланням: https://www.synevo.ua/ua/covid-centers, оскільки забір аналізів в даних центрах можливий виключно у разі замовлення будь-якого тесту на COVID-19;

  - ввести дані особи, яка буде здавати аналіз, натиснути кнопку «Далі»;

  - оплатити замовлення на сайті https://www.synevo.ua;

  - отримати SMS повідомлення із номером замовлення. Замовлення діє протягом строку, який зазначено в SMS повідомленні;

  - зазначити номер замовлення під час візиту в лабораторний центр в місті, яке ви обрали у розділі «Оберіть Ваше місто».


 4. 4. Строк дії Спеціальної пропозиції: з 01.08.2021 по 30.11.2021. Строк дії Замовлення Спеціальної пропозиції відповідно до пункту 3 даних Правил зазначається в SMS повідомленні із номером замовлення.

 5. 5. Ви можете скористатися Спеціальною пропозицією необмежену кількість разів протягом строку дії даної Спеціальної пропозиції.

 6. 6. Послуга із Взяття крові одноразовими системами (код послуги 6001) не входить до вартості Спеціальної пропозиції та підлягає додатковій оплаті. Вартість послуги із Взяття крові одноразовими системами (код послуги 6001) становить 30 грн 00 коп.

 7. 7. Вартість послуг, які передбачені Спеціальною пропозицією, без знижки зазначається під час оформлення Спеціальної пропозиції в кошику, або на сайті https://www.synevo.ua в меню «Оформлення замовлення» у вкладці «Оберіть аналіз».

 8. 8. Спеціальна пропозиція діє у відділеннях діагностичного центру лабораторії Сінево* та/або Франчайзі** у містах, які перелічені в меню «Оформити замовлення» у вкладці «Оберіть Ваше місто».

 9. 9. Учасниками Акції є особи, які мають повний обсяг дієздатності. Учасники, які не досягли 18 років (особи з неповною дієздатністю) мають право брати участь в Акції в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

Під Лабораторією Сінево* розуміються наступні юридичні особи: ТОВ «Сінево Україна», ідентифікаційний код 34709124, місцезнаходження: Україна, 04214, м. Київ, вул. Північна, 2/58 літ. «А» та/або ТОВ «Сінево Схід», ідентифікаційний код 34288605 місцезнаходження: Україна, 49044, м Дніпро, вул. Гоголя, 15.


Під «Франчайзі»** розуміється один із суб’єктів господарювання, із переліку, який зазначений за посиланням – https://www.synevo.ua/ua/infoagreement.


*** Для замовлення та виконання тесту (код послуги 10209) ASTRAIA I триместру (11 т.в .+ 0 дн. – 13 т.в. + 6 дн.) необхідні: спеціальне направлення від лікаря, сертифікованого Фондом медицини плода (FMF); – дані ультразвукового дослідження плода від спеціаліста з УЗД, сертифікованого FMF.

Правила акції «S-білок COVID-19 -20%»
 1. 1. Особа, яка перейшла за посиланням на онлайн-оформлення Спеціальної пропозиції лабораторії Сінево* і/або Франчайзі**, розміщеного на офіційних сторінках лабораторії Сінево* в соціальних мережах, має право оформити послугу Коронавірус (S спайкового білка SARS-CoV-2, кількісне визначення), антитіла IgG (код послуги 2460) зі знижкою 20% (далі — Спеціальна пропозиція).

 2. 2. Вартість послуги Коронавірус (S спайкового білка SARS-CoV-2, кількісне визначення), антитіла IgG (код послуги 2460) без знижки зазначена на сайті https://www.synevo.ua в меню «Оформлення замовлення» у вкладці «Оберіть аналізи».

 3. 3. У разі замовлення послуги Коронавірус (S спайкового білка SARS-CoV-2, кількісне визначення), антитіла IgG (код послуги 2460) послуга Взяття крові одноразовими системами (код послуги 6001) оплачується окремо, вартість послуги 30 грн 00 коп.

 4. 4. З метою отримання Спеціальної пропозиції вам необхідно:

  - перейти за посиланням, розміщеним на офіційних сторінках лабораторії Сінево* в соціальних мережах, в кошику з'явиться найменування аналізу;

  - вибрати місто, в якому ви або особа, зазначена вами, планує здавати аналіз;

  - ввести дані особи, яка буде здавати аналіз, натиснути кнопку «Далі»;

  - вибрати наступний спосіб оплати: «Оплатити карткою онлайн»;

  - оплатити замовлення;

  - отримати SMS-повідомлення з номером замовлення. Замовлення діє протягом терміну, який вказаний в SMS-повідомленні;

  - вказати номер замовлення під час візиту в лабораторний центр в місті, яке ви вибрали в розділі «Оберіть ваше місто».

 5. Термін дії Спеціальної пропозиції з 12.07.2021 р. по 31.08.2021 р.

 6. 6. Під офіційними сторінками лабораторії Сінево* в соціальних мережах маються на увазі: сторінка лабораторії Сінево в соціальній мережі Facebook за наступним посиланням: https://www.facebook.com/synevolab/; сторінка лабораторії Сінево в соціальній мережі Instagram за наступним посиланням: https://www.instagram.com/synevo_ukraine/.

 7. 7. Спеціальна пропозиція діє у відділеннях діагностичного центру лабораторії Сінево* і/або Франчайзі**, перерахованих у меню «Оформити замовлення» у вкладці «Оберіть ваше місто».

 8. 8. Учасниками Акції є особи, які мають повний обсяг дієздатності. Учасники, які не досягли 18 років, мають право отримати Спеціальну пропозицію в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

Під Лабораторією Сінево* розуміються наступні юридичні особи: ТОВ «Сінево Україна», ідентифікаційний код 34709124, місцезнаходження: Україна, 04214, м. Київ, вул. Північна, 2/58 літ. «А» та/або ТОВ «Сінево Схід», ідентифікаційний код 34288605 місцезнаходження: Україна, 49044, м Дніпро, вул. Гоголя, 15.


Під Франчайзі** розуміється один із суб’єктів господарювання із переліку, який зазначений за посиланням https://www.synevo.ua/ua/infoagreement та який здійснює господарську діяльність у місті, яке міститься в меню «Оформити замовлення» у вкладці «Оберіть ваше місто».

Додати до кошикуВидалити з кошикуУвага!Очистити кошикУвага!


Ви бажаєте скористатись пропозицією від vitagramma.com ?


Код Перелік аналізів Ціна (грн.)

Сума: 180 грн.
Знижка: 0 грн.
Сума до оплати:
180 грн.
180 грн.

Так
ОНЛАЙН ДОПОМОГА