Цінності

Командна робота, розширення прав і можливостей, чесність, підприємливість і пристрасть до якості – це цінності Сінево, які визначають нашу спільну культуру. Це наш орієнтир в щоденній праці, в стосунках з колегами та пацієнтами.


Завдяки цим цінностям кожен з нас знає, як нам потрібно себе поводити і що ви можете очікувати від інших. Ми віримо в цінність співпраці та обміну досвідом. Ми віримо в потенціал наших співробітників, їх підприємливість та готовність приймати рішення і вирішувати складні задачі. Ми цінуємо відкрите спілкування. Ми віримо, що наші працівники виконують свою роботу на найвищому рівні.

Empowerment: Розширення прав і можливостей. Ми надаємо співробітникам свободу дій і підтримку, які їм необхідні для прийняття правильних рішень, що ведуть до досягнення результату.
 
Integrity: Чесність. Ми щирі і відверті, і завжди виконуємо наші зобов'язання.
 
Passion for Quality: Якість. Ми постійно прагнемо до досконалості в усьому, що ми робимо.
 
Entrepreneurship: Підприємливість. Ми заохочуємо і підтримуємо співробітників, які відкриті новим ідеям і можливостям для розвитку компанії в умовах зовнішнього середовища, що швидко міняється.
 
Teamwork: Командна робота. Ми об'єднуємо наші таланти для виконання поставлених задач в дусі взаємодопомоги та поваги один до одного.