Знижки у нас

Ми робимо лабораторні дослідження доступними в національному масштабі, сприяючи покращенню здоров’я населення. Щоб аналізи стали ще доступнішими, лабораторія «Сінево» надає знижки* своїм клієнтам.


Знижка у разі оплати онлайн 10 %

Надається знижка 10 % на всі аналізи в замовленні (окрім одноразових систем забору матеріалу) у разі оплати замовлення на сайті. Детальну інструкцію щодо оформлення та оплати замовлень читайте за посиланням >>

Щоб отримати знижку, обов’язково оплатіть замовлення на сайті. Після вибору способу оплати (будь-який, окрім «оплати в лабораторному центрі») суму до сплати буде сформовано з урахуванням знижки. 

 

Відеогід «Як оплатити замовлення онлайн»:

 

Знижки з особистого кабінету Вітаграмма 10%, 20%, 30%

«Вітаграмма» — це безкоштовний особистий кабінет для зберігання результатів аналізів наших клієнтів. Постійні клієнти «Сінево» щомісяця отримують електронною поштою купони зі знижками, також купони доступні в особистому кабінеті на  vitagramma.com. Щоб скористатися знижкою скачайте купон в особистому кабінеті або ж з щомісячної розсилки спеціальних пропозицій. Також ви можете оформити купон для іншої людини.

Maxicard бонус 

 З 1 квітня в лабораторії «Сінево» діє бонусна программа MaxіСard. 

Ця програма надає вам бонуси від 20% до 40% на ряд комплексних дослідженнь у разі оформлення замовлення онлайн, а також дає змогу отримати додаткові переваги — знижки та бонуси у разі здійснення покупок товарів і послуг у партнерів коаліції MAXI. 

Ознайомитися з правилами програми лояльності MAXI можна  тут.

 

Персональні карти на гемоглобін 50%

 

З 2012 до 2015 року в мережі лабораторій «Сінево» було видано понад 5000 іменних карт зі знижкою 50% на аналіз глікований гемоглобін. Термін дії вже виданих карт подовжено до кінця року. Знижку за цією картою ви можете отримати в будь-якому лабораторному центрі «Сінево».

 

Соціальна програма

За умови пред’явлення посвідчення знижка у розмірі 10% надається:

  • пенсіонерам;
  • інвалідам I, II групи;
  • учасникам бойових дій (зокрема бійцям АТО);
  • чорнобильцям (ліквідаторам);
  • членам багатодітних сімей.

«Будь здорова!» 10%, 20%, 30%

 

Щоквартально для наших клієнтів ми випускаємо журнал «Будь здорова!». У виданні, окрім цікавих статей про здоров’я, ви можете знайти купони зі знижками на деякі пакети досліджень лабораторії «Сінево». Розмір знижок і перелік пакетів змінюється в кожному номері.

 

Обмінна карта 10%

 

Знижку 10% може отримати майбутня мама за купоном розміщеним в обмінній карті, що видається під час постановки на облік.

 

 

 

Також у «Сінево» постійно проходять акції та проекти, присвячені здоров’ю населення,  які можна відстежувати в новинах на сайті або на сторінці в соцмережі  fb.com/synevolab

 

* Знижки  не додаються  та не поширюються на взяття матеріалів одноразовими системами.