Щоб здати аналізи, не потрібно нічого особливого. Можна пройти обстеження навіть без направлення від лікаря, але важливо знати, які саме аналізи вам потрібні.
Якщо оформили замовлення на сайті
Називаєте в лабораторному центрі номер онлайн-замовлення і відразу йдете здавати аналіз.
Здача аналізів з онлайн-оформленням забезпечує конфіденційність, оскільки під час оформлення в лабораторному центрі вже не треба називати вголос аналізи, які плануєте здавати. Економте не лише час, а й гроші — здавайте аналіз без черги і зі знижкою 5 % у разі онлайн-оплати.
Алгоритм онлайн-замовлення дуже простий — легко розібратися з першого разу.
Якщо не оформили попереднє замовлення
Наші співробітники зареєструють вас і оформлять замовлення. Прийом відбувається за чергою. Вона йде швидко, і зазвичай не доводиться довго чекати. Але завантаженість в різних лабораторних центрах і в різний час дня відрізняється.
Якщо ви йдете до нас вперше, подивіться відеоролик про Сінево —  www.synevo.ua/first-time/
Він розповість про здачу аналізів і відповість на ваші запитання.
Профілактика дешевша за лікування, тому європейці здають загальні аналізи раз на 3–6 місяців. Так вони економлять на лікуванні й подовжують своє життя.
Щоб ви могли економити на регулярних дослідженнях, ми створили пакетні комплекси аналізів ( наприклад, «Повне обстеження здоров’я», «Здоров’я чоловіка», «Здоров’я жінки»). Пакетна пропозиція дешевша, ніж окремі дослідження, що до неї входять, — ви зекономите близько 25 %.
Вибрати пакетні пропозиції можна на сторінці: health.synevo.ua або на нашому сайті www.synevo.ua/analizy/kompleksni-doslidgennia
Ні, це не обов’язково. Важливо лише знати назву необхідної вам послуги відповідно до нашого прайса. Ознайомитися з повним переліком наших досліджень можна за посиланням www.synevo.ua/analizy/vse-analizy
Ні, це не обов’язково. Ви можете звернутися в лабораторний центр без попереднього запису в будь-який зручний для вас день відповідно до графіка взяття матеріалу й роботи центру. Ознайомитися з робочим графіком центрів можна за посиланням  www.synevo.ua/gde-sdat-analiz .  Зверніть увагу на правила підготовки до аналізів !
Щоб зекономити час і заощадити кошти:   www.synevo.ua/appointments.

Вам не доведеться чекати в черзі, ще й отримаєте знижку 10% у разі онлайн-оплати.

Не боляче і безпечно.
У лабораторії Сінево використовуються новітні й найменш травматичні для пацієнта одноразові вакуумні системи для забору крові. Відмовившись від практики використання звичайних шприців, ми, по-перше, покращили якість процедури — в систему кров надходить самопливом, під дією вакууму. По-друге, за використання вакуумних систем кров’яні тільця не травмуються так, як під час забору шприцом, це підвищує точність діагностики. По-третє, набрана у вакуумну систему кров транспортується в лабораторію в тому самому контейнері, в який її набрали, на відміну від забору звичайним шприцом. У лабораторії аналіз також виконується з тієї самої пробірки, в яку було набрано кров, що повністю виключає ймовірність плутанини з біоматеріалом.

Завдяки цьому ми пропонуємо нашим клієнтам ряд переваг:
 • неприємні відчуття під час забору крові зведено до мінімуму;
 • процес скорочено до кількох секунд;
 • можна набрати кров для декількох аналізів у дві й більше пробірки досить швидко і без повторного введення голки в вену;
 • вакуумні системи забору крові ідеально підходять для клієнтів з тонкими або глибокими венами;
 • гарантується максимальна безпека як для клієнта, так і для медперсоналу, — конструкція вакутайнера повністю виключає контакт крові пацієнта з навколишнім середовищем;
 • особливості конструкції не дають змоги використати систему повторно, тому ризик інфікуватися від іншої людини через погано простерилізовану пробірку чи голку повністю виключено.
Самі приміщення кварцують (знезаражують) за графіком, регулярно прибирають з використанням бацилолу й спеціальних знезаражувальних засобів.
З правилами підготовки до здачі аналізів можна ознайомитися за посиланням  www.synevo.ua/podgotovka-k-analizam .
Якщо залишилися запитання, напишіть, будь-ласка, на info@synevo.ua  або зателефонуйте на гарячу лінію 0-800-50-70-30.
Дізнатися ціни можна в розділі «Перелік досліджень»  www.synevo.ua/analizy/vse-analizy  або ввівши назву аналізу в поле пошуку на сайті.
Ціна на аналіз формується під впливом багатьох змінних.  Вартість лабораторних реактивів та інших витратних матеріалів (контролі, калібратори, ділюєнти тощо), використаних для виконання тестів, становить у середньому 40—50 % від кінцевої ціни на аналіз.
Устаткування й реагентика закуповуються у провідних європейських і світових компаній-виробників — саме цим зумовлена висока залежність вартості аналізів від курсу гривні.
 • Надається знижка 5 % на аналізи у разі онлайн-оплати замовлення.
 • Постійна бонусна програма лояльності Maxi Сard дає можливість отримувати і витрачати бонуси за здачу аналізів або покупку товарів і послуг у мережах — партнерах Маxi Сard.
 • Постійні клієнти Сінево щомісяця отримують електронною поштою купони зі знижками з особистого кабінету на  vitagramma.com .
 • Для пенсіонерів,  інвалідів I, II групи,  учасників бойових дій (зокрема бійців АТО), чорнобильців і багатодітних сімей діє постійна знижка 10 % на аналізи за умови пред’явлення посвідчення.
 • Також у Сінево постійно проходять акції та проекти, присвячені здоров’ю населення,  які можна відстежувати в новинах на сайті або на сторінці в соцмережі  fb.com/synevolab.
Виберіть зручне для вас відділення у списку: www.synevo.ua/gde-sdat-analiz
На сторінці кожного відділення є графік роботи.
Діти віком старше 5 років можуть здати аналізи в будь-якому лабораторному центрі Сінево.
Діти молодші 5 років можуть здати аналізи в лабораторних центрах Сінево, де присутня дитяча медична сестра.

Графік роботи дитячих медсестер для обслуговування найменших наших клієнтів (малюків з першого дня життя) можна уточнити за номером гарячої лінії 0-800-50-70-30

Також у Києві відкрито перший дитячий лабораторний центр за адресою: пр-т Героїв Сталінграда, 8.
Особливості дитячого лабораторного центру:
 • професійні медсестри,  що працюють виключно з дітьми;
 • прийом дітей з перших днів життя;
 • підхід до взяття аналізу —  «цікаво та без болю»;
 • кімната матері й дитини;
 • ігрова кімната;
 • дитячий туалет;
 • місце для «паркування» колясок та інше.
Так, медсестру додому можна викликати в, Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Херсоні, Запоріжжя, Вінниці, Миколаєві.
Онлайн-заявку можна заповнити за посиланням:  vdoma.synevo.ua або оформити виклик за телефоном, вказаним на сайті synevo.ua в розділі «Аналізи вдома».
Термін виконання кожного тесту ви знайдете в переліку досліджень за посиланням  https://www.synevo.ua/analizy/vse-analizy/
Майже всі дослідження виконуються за один день, і більшість з них у той день, коли ви здали аналізи (такі як біохімія, загальна клініка, гормони, онкомаркери).
Ми завжди вказуємо максимальний термін виконання дослідження, але результат найчастіше готовий раніше.
Термін готовності результатів буде вказано на бланку, який вам видадуть після оформлення замовлення на аналізи.
Як тільки будуть готові всі результати аналізів у вашому замовленні, вам прийде SMS-сповіщення, а самі результати буде вислано вам на електронну пошту.
 • Онлайн на сайті — просто перейдіть за посиланням www.synevo.ua/ru/poluchit-rezultat  і введіть код, вказаний на бланку замовлення.
 • Зайти в особистий кабінет зберігання результатів аналізів на сервісі vitagramma.com.
 • Вкажіть під час оформлення замовлення електронну пошту — і результати буде вислано на вашу адресу.
 • Результати також можна отримати в будь-якому лабораторному центрі, маючи при собі бланк замовлення аналізів або паспорт.
«Сінево» — незалежна медична лабораторія, яка займається лише виконанням досліджень.
Кваліфіковано розтлумачити результати аналізів може тільки ваш лікар!  І лише він може зробити висновки за результатами ваших досліджень або поставити діагноз, спираючись на повний анамнез (всю картину хвороби) з урахуванням отриманих результатів аналізів.

Якість досліджень забезпечується тим, що Сінево використовує найкраще лабораторне обладнання світових лідерів-виробників у цій сфері.
Надійність і точність аналізів гарантують також кілька рівнів зовнішнього контролю якості, опис яких ви знайдете на сторінці www.synevo.ua/kachestvo/vneshnij-kontrol/ .
Належний рівень якості підтверджують і отримані відповідно до законодавства України дозвільні документи, сертифікати й свідоцтва, які ви знайдете на сторінці www.synevo.ua/kachestvo/dokumenty-laboratorii .

Записатися онлайн на аналізи – www.synevo.ua/appointments/
Переглянути всі адреси лабораторних центрів в Україні – www.synevo.ua/gde-sdat-analiz/


P.S. Переконливе прохання зберігати направлення на аналізи для передачі співробітникам «Сінево». Це дозволить уникнути непорозумінь при виконанні аналізів в лабораторії.