Наша компания

 


Наша компанія, фото 1.
Наша компанія (фото 1).

Сінево - це глобальна компанія, тому різноманіття і полікультурне середовище є одними із складових успіху та процвітання. Але що у нас усіх є спільного – це бажання відрізнятися від інших, прихильність зробити Сінево ще кращим місцем для роботи і, звичайно, надавати лабораторні послуги найвищої якості.

Сінево Україна входить до складу групи компаній Medicover, що об’єднує багатопрофільні лікарні, поліклініки, амбулаторії, реабілітаційні центри, лабораторії та лабораторні центри у 11 країнах Центральної і Східної Європи.

Наша компанія, фото 2.
Наша компанія (фото 2).

Сінево Україна є винятковим місцем для роботи. За майже 10 років ми створили успішну компанію, метою якої є турбота про здоров'я наших пацієнтів. Ми зобов'язані своїм успіхом співробітникам і колегам, які наполегливо і віддано виконують свої щоденні завдання, тим самим створюючи унікальну культуру компанії.

Якою є наша корпоративна культура? Це, в першу чергу, цінності, з якими ми себе уособлюємо, та які демонструємо у щоденній поведінці та роботі. Також, це приємна атмосфера, цікаві й віддані своїй справі люди, готовність до співпраці, відкритого спілкування та можливості для професійного розвитку.

В Сінево ми даємо нашим працівникам можливість реалізувати себе, завдяки можливості працювати на сучасному інноваційному медичному обладнанні, втілювати інноваційні ідеї, рости разом з компанією. Для нас, кожен працівник важливий, і тому ми інвестуємо значні кошти в навчання і розвиток наших колег.