Advantages

 


Переваги роботи в Сінево, фото 1.
Переваги роботи в Сінево (фото 1).

Допомога одне одному - це справжня місія для кожного з нас. Це складна і копітка робота. Але це так приємно, коли допомагаючи іншим, ми робимо цей світ трохи кращим.

Сінево – це компанія, що допомагає багатьом людям покращити своє здоров'я через надання якісних результатів аналізів лікарям і пацієнтам. Ми сприяємо здоров’ю кожного з нас і населення в цілому, розвиваючи охорону здоров'я України.

Для здійснення будь-якої місії, потрібна команда людей, які йдуть до спільної мети. Сінево Україна пишається такою командою. Ми підтримуємо одне одного і завдяки цьому наша компанія досягла успіху на ринку медичних лабораторних послуг України.

Переваги роботи в Сінево, фото 2.
Переваги роботи в Сінево (фото 2).

Наша компанія захищає своїх працівників. Ми забезпечуємо повний соціальний пакет. Кожен із наших працівників розуміє, що захворівши, він може розраховувати на оплачений листок непрацездатності. Також, усім нашим працівникам гарантована повна оплачувана відпустка та інші соціальні виплати.

Для кожного з нас є сходинки наверх. Головне цього прагнути. Ми навчаємо наших працівників та підтримуємо в усьому, що допомагає їм реалізовуватися як професіоналам, менеджерам та лідерам у своїй справі. Для цього ми розробили систему навчання та розвитку для працівників різних професій: усі медсестри проходять навчання у Внутрішньому навчальному центрі Сінево; а нашим перспективним менеджерам ми пропонуємо пройти системне трирівневе навчання:

  • перший рівень на базі бізнес-школи МІМ-Київ, за програмою спеціально розробленої для Сінево;
  • другий та третій рівні - Medicover Leadership Development Program, що проходить у бізнес-школі Roffey Park Institute поблизу Лондона, Великобританія.

Кожен з рівнів навчальної програми для менеджерів триває приблизно рік, та усі витрати, пов’язані із навчанням, оплачує компанія, щороку інвестуючи значні кошти у розвиток талановитих працівників. Будьте кращими!